OBJAVA POPISA ODABRANIH PONUDA ZA POTENCIJALNE DAVATELJE USLUGA ZA ŠKOLU U PRIRODI „GORSKI KOTAR“

Temeljem članka 14. podstavka 7. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno -  obrazovnih aktivnosti izvan škole zajedničko Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za organizaciju ŠKOLE U PRIRODI U GORSKI KOTAR za učenike OŠ „Kuna“,OŠ „Slano“ i OŠ „Ston“  na sastanku održanom 13. veljače 2023.g. odabralo je ponude sljedećih potencijalnih davatelja usluga:

• KVARNER EXPRESS INTERNATIONAL, Split

Potencijalnom davatelju usluga 13. veljače 2023.g. upućen je poziv  za predstavljanje ponude na roditeljskom sastanku koji će se održati 16. veljače 2023.g. u 16.30 sati u OŠ „Slano“ u Slanome, uz povezivanje video linkom s ostalim školama, u trajanju od 10 minuta.

Predsjednica Povjerenstva

Zdravka Mojaš

objavio: Ana Milovčić   datum: 15. 2. 2023.