Natjecanje HIPPO 2019 – 7th International English Language Olympiad

U subotu 23. veljače 2019. godine u OŠ „Kuna“ održan je preliminarni krug međunarodnog natjecanja iz poznavanja engleskog jezika HIPPO 2019.

Organizator natjecanja je GLOBAL HIPPO ASSOCIATION: neprofitna udruga sa sjedištima u Italiji, Srbiji i Hrvatskoj, a čiji cilj je poticanje učenja engleskog jezika i međukulturne suradnje. Više o samom natjecanju možete saznati na: http://www.hippo-competition.org/ .

Na natjecanju je sudjelovalo jedanaest učenika OŠ „Kuna“ i PŠ „Potomje“ podijeljenih u četiri uzrasne skupine: LITTLE HIPPO (Sara Rašić, Andrija Bokšić, Jakov Violić, Marko Trobok, Josip Barišić, Ella Poljanić), HIPPO 1 (Luna Market, Laura Poljanić), HIPPO 2 (Ivano Lukač), HIPPO 3 (Matea Brkić, Letizia Grljušić). Prijavljeni učenici pisali su provjeru znanja iz razumijevanja slušanjem i čitanjem. Natjecanje su organizirale učiteljice engleskog jezika Ines Kurilj i Marina Maras.

Učenici će doznati rezultate u ponedjeljak 11. ožujka.  Čestitamo svima na postignutim rezultatima i nadamo se prolasku u sljedeći krug natjecanja.

Marina Maras

objavio: Srećko Jančikić   datum: 25. 2. 2019.