OBJAVA POPISA ODABRANIH PONUDA ZA POTENCIJALNE DAVATELJE USLUGA ZA ŠKOLU U PRIRODI „GORSKI KOTAR“

Temeljem članka 14. podstavka 7. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno -  obrazovnih aktivnosti izvan škole zajedničko Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za organizaciju škole u prirodi Gorski kotar za učenike OŠ“Janjina“, OŠ „Kuna“, OŠ „Trpanj“ i OŠ „Stona“ na sastanku održanom 22. prosinca 2015. odabralo je ponude sljedećih potencijalnih davatelja usluga:

• Turističke agencije Perla svjetska putovanja, Imotski
  • Turističke agencije Imo tours d.o.o., Imotski
  • Eklata d.o.o., Split
  • Kvarner express, Split

Potencijalnim davateljima usluga 23. prosinca 2015.g. upućen je pisani poziv za predstavljanje ponuda na roditeljskom sastanku koji će se održati 14. siječnja 2016.g. u 16.00 sati u Domu kulture u Janjini u trajanju od 10 minuta.

Predsjednica Povjerenstva

Branka Pandža

objavio: Kristina Oremuš   datum: 24. 12. 2015.