Konačni izbor ponude za školu u prirodi

U skladu s Pravilnikom o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN 87/14. i 81/15.), 22.veljače 2018. u prostorijama Osnovne škole „Janjina“ održan je sastanak na kojem su bili nazočni roditelji učenika trećih i  četvrtih razreda OŠ „ Janjina“, PŠ „ Putniković“, PŠ „ Žuljana“ za koje se organizira škola u prirodi, odabrani potencijalni davatelji usluga iz agencija KVARNER EXPRESS INTERNATIONAL SPLIT i PERLA SVJETSKA PUTOVANJA D.O.O. i  razrednici. Pročitana je i ponuda agencije Modeli d.o.o. čiji se predstavnici nisu pojavili na sastanku. OŠ Ston, OŠ Slano i OŠ Kuna su sudjelovali putem video linka.

Odabrani potencijalni davatelji usluga dobili su 10 minuta vremena, koje je odredilo Povjerenstvo, za prezentaciju svojih ponuda roditeljima. Nakon predstavljenih ponuda roditelji i razrednici su javno glasali za izbor najpovoljnije ponude.

Konačnim glasovanjem odabrana je ponuda agencije KVARNER EXPRESS INTERNATIONAL SPLIT.

objavio: Srećko Jančikić   datum: 23. 2. 2018.