JAVNI POZIV turističkim agencijama za prikupljanje ponuda za organizaciju i provedbu jednodnevnog izleta na Hvar

J A V N I   P O Z I V   turističkim agencijama za prikupljanje ponuda za organizaciju i provedbu jednodnevnog izleta na Hvar

Povjerenstvo OŠ Kuna za školsku godinu 2014./2015. dana 09.03.2015. donijelo je Odluku o raspisivanju Javnog poziva  za  prikupljanje ponuda za organizaciju i provedbu jednodnevnog izleta  na Hvar dana, 21. svibnja 2015.

Javno otvaranje ponuda  održat će se u Školi  dana 26. 03. 2015. u 15,00 sati.

Pozivamo sve zainteresirane  ponuditelje da temeljem priloženih obrazaca dostave svoju ponudu.

Ponuditelj je obvezan dostaviti ponude do roka naznačenog u obrascu, na adresu OŠ KUNA, Kuna 43, 20243 Kuna, u zatvorenoj omotnici s naznakom „Javni poziv 01/2015 – ne otvaraj“ i brojem ponude.

Predsjednik Povjerenstva

Mladenka Hazdovac

Priloženi dokumenti:
Izlet_Hvar.docx (118.25 KB)

objavio: Kristina Oremuš   datum: 12. 3. 2015.