LIK

Učenici naše škole su i ove godine sudjelovali na nekoliko likovnih natječaja i osvojili pohvalne rezultate.

Rad učenika 7.r. Ivana Daničića –Kačića  se nalazio na izložbi „Tradicija i suvremenost“ koja se održala od 20.5.-28.5.2017. u Zagrebu u muzeju Mimara. Ovogodišnja tema natječaja je bila „Zaštita prirodnog okoliša i biološke raznolikosti u likovnom izričaju djece“.

Učenik 8.r. Nikola Bogoević je nagrađen za svoj rad na likovno -  literarnom natječaju „Hrvatska kulturna baština 2017.“Svečana dodjela nagrada je bila 26.5. 2017 u Donjem Muću u OŠ Kneza Branimira.Tema ovogodišnjeg natječaja je bila „Narodno blago moga kraja“.

Ostali izlagači na izložbi su bile naše učenice  5.r. Matea Brkić, Lucija Daničić-Kačić i Nela Žužul.

Učenik 8.r. Nikola Bogoević je pohvaljen za svoj rad na natječaju “Zeleno srce kuca za nas 2017.“Ovogodišnja tema natječaja je bila „ Let s bjeloglavim supom“.Izložba se održala 27.5.2017. u OŠ Starigrad Paklenica.

Mladenka Hazdovac

Slike možete vidjeti na sljedećoj poveznici.

objavio: Kristina Oremuš   datum: 8. 6. 2017.