Učenici 5. razreda posjetili baku Katicu

U čast Godini milosrđa, proglašenoj od strane pape Franje, u Rimu 11. travnja 2015. godine, na Nedjelju Božanskog Milosrđa, učenici 5. razreda naše škole izradili su plakat. Da taj čin ne ostane samo slovo na papiru, učenici su proveli jedno tjelesno djelo milosrđa "Bolesnika posjetit" u djelo. Dana 3.3. posjetili smo baku Katicu da joj malo uljepšamo dan i razveselimo nadolazeće uskrsne blagdane. Baka Katica razdragano nas je dočekala i lijepo ugostila, a mi smo joj za dugo sjećanje ostavili svoje crteže i čestitke povodom nadolazećeg blagdana. Ispratila nas je suznih očiju i velikog osmijeha sa željom da joj ponovo dođemo, što nas nije ostavilo ravnodušnog srca. Ugodnih trenutaka provedenih u druženju i razgovoru sa bakom Katicom sjećat ćemo se dugo i mi i ona!

Dojmovi učenica:

objavio: Kristina Oremuš   datum: 18. 3. 2016.