Obavijest o odabiru ponude za jednodnevni izlet na Hvar

OBJAVA REZULTATA ODABIRA PONUDE  BR. 01 / 2015

Sukladno Pravilniku o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno – obrazovnih aktivnosti izvan škole ( NN br. 67/2014) Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i odabir najpovoljnije ponude za provedbu jednodnevnog izleta na Hvar učenika OŠ Kuna, Kuna objavljuje rezultat odabira ponude 01/ 2015.

Na sastanku održanom 27. travnja 2015. Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i odabir najpovoljnije ponude odabralo je agenciju KVARNER EXPRESS INTERNATIONAL SPLIT za organizaciju  jednodnevnog izleta na Hvar za učenike OŠ Kuna, Kuna.

ravnateljica:

Ana Milovčić

objavio: Kristina Oremuš   datum: 28. 4. 2015.