Čitanjem do zvijezda OŠ 2020./2021.

Državno natjecanje u OŠ “Kuna” Kuna

Ovogodišnji je projekt Čitanjem do zvijezda došao do svoga kraja. Državno je natjecanje održano 10. i 11. svibnja 2021. u prostorijama OŠ “Kuna”. Kviz znanja održan je prvoga dana, 10. svibnja u 10 sati, a predstavljanje kreativnog uratka drugoga dana, 11. svibnja 2021. u 13 sati. Naša je škola u kvizu znanja osvojila 17. mjesto u konkurenciji 50 škola iz Hrvatske i hrvatskih škola iz inozemstva, a u predstvaljanju kreativnog uratka 19. mjesto. Ovom prilikom zahvaljujem svima na podršci tijekom trajanja projekta – učenicima, učiteljima, roditeljima te Narodnoj knjižnici i čitaonici Blato na posudbi određenih književnih djela za čitanje.

Veselimo se novoj školskoj godini I novim naslovima, junacima i pustolovinama koja susrećemo u književnim djelima.

Uostalom, još uvijek traje Godina čitanja!

objavio: Srećko Jančikić Damir Brkanac   datum: 15. 5. 2021.