Obavijest o predupisu djece u I.razred u OŠ Kuna za šk. 2021./22.

OSNOVNA ŠKOLA „ KUNA“ KUNA

Kuna 43, 20243 KUNA

KLASA: 602-02/21-01/10

URBROJ:2117/1-27-21-01-1

Kuna, 26.01.2021. godine

OBAVIJEST

Roditeljima djece dorasle za upis u prvi razred školske godine 2021./2022. da će se dana 03. veljače 2021. godine u vremenu od 9.00 do 12.00 sati u prostorijama OŠ „Kuna“ u Kuni održati predupis – evidencija djece uz pridržavanje epidemioloških mjera ( maska je obvezna).

Roditelji su dužni donijeti domovnicu ( ne stariju od 6 mjeseci ), rodni list ( ne stariji od 6 mjeseci ), matični broj,  OIB djeteta, ispunjeni „Zahtjev za  uvrštavanje djeteta na popis djece školskih obveznika“ i osobnu iskaznicu.

Zahtjev za privremeno oslobađanje od upisa u I. razred osnovne škole podnosi se na obrascu „Zahtjev za utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta/učenika“ koji je, kao Obrazac 6, sastavnica Pravilnika o postupku utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta, učenika te sastavu stručnih povjerenstava.

Zahtjev za prijevremeni upis se podnosi na obrascu „Zahtjev za utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta/učenika“ koji je, kao Obrazac 6, sastavnica Pravilnika o  postupku utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta, učenika te sastavu stručnih povjerenstava.

Potrebni obrasci dostupni su na stranicama http://www.dnz.hr/ te u prilogu ovoga dokumenta (opširnije).Ukoliko roditelji ne posjeduju printer, iste mogu ispuniti prilikom dolaska u školu.

ravnateljica:

Ana Milovčić

objavio: Ana Milovčić   datum: 26. 1. 2021.