Vijesti

OBJAVA POPISA ODABRANIH PONUDA ZA POTENCIJALNE DAVATELJE USLUGA ZA EKSKURZIJU „HRVATSKO ZAGORJE“

Temeljem članka 14. podstavka 7. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno -  obrazovnih aktivnosti izvan škole zajedničko Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za organizaciju EKSKURZIJE U HRVATSKO ZAGORJE za učenike OŠ“Janjina“, OŠ „Kuna“ i OŠ „Trpanj“ na sastanku održanom 10. veljače 2020.g. odabralo je ponude sljedećih potencijalnih davatelja usluga:

• KVARNER EXPRESS INTERNATIONAL, Split
  • Turističke agencije PERLA SVJETSKA PUTOVANJA, Imotski

Potencijalnim davateljima usluga 12. veljače 2020.g. upućen je pisani poziv za predstavljanje ponuda na roditeljskom sastanku koji će se održati 27. veljače 2020.g. u 16.00 sati u OŠ „Kuna“ u Kuni, uz mogućnost povezivanja video linkom s ostalim školama, u trajanju od 10 minuta.

Predsjednica Povjerenstva

Marina Maras

objavio: Ana Milovčić   datum: 12. 2. 2020.

Virtualne učionice

Naš YouTube kanal