Obavijest o testiranju kandidata za radno mjesto računovođe (M/Ž)

Sukladno Pravilniku o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje OŠ Kuna, Povjerenstvo za procjenu i vrednovanje kandidata za zapošljavanje po natječaju za računovođu (M/Ž), na neodređeno nepuno radno vrijeme objavljuje:

Obavijest o vremenu i mjestu održavanja

testiranju kandidata za radno mjesto računovođe (M/Ž), neodređeno nepuno radno vrijeme, 20 sati tjedno

DUBROVAČKO – NERETVANSKA ŽUPANIJA

OSNOVNA ŠKOLA „KUNA“ KUNA

Kuna 43, 20243 Kuna

KLASA: 602-02/19-01/29

URBROJ:2117/1-27-19-01-14

U Kuni, 12. prosinca  2019.godine

Obavijest o vremenu i mjestu održavanja

Pismena procjena odnosno testiranje i vrednovanje kandidata za radno mjesto računovođe obavit će se sukladno Pravilniku o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje.

Testiranje odnosno pismena procjena iz područja poznavanja rada na računalu obavit će se u srijedu, 18. prosinca 2019. godine s početkom u 16:30 sati u prostorijama Osnovne škole „Kuna“ Kuna.

Raspored testiranja za kandidate koji su pravodobno predali potpunu prijavu sa svim prilozima i ispunjavaju uvjete natječaja:

IME I PREZIME

VRIJEME TESTIRANJA

K.F.

16:30 h

M.K.

17:00 h

Na testiranje je potrebno donijeti važeću identifikacijsku ispravu.

Područje  procjene odnosno testiranja za pripremanje kandidata je:

Osnove poznavanja rada u programskim jezicima Microsoft Office (Word, Excel, Internet)

Povjerenstvo za procjenu i vrednovanje kandidata za zapošljavanje Osnovne škole „Kuna“ Kuna

objavio: Srećko Jančikić   datum: 12. 12. 2019.