LiDraNo 2017.

Nakon uspješno odrađane međuopćinske Smotre LiDraNo u Trpnju, naši lidranovci sudjelovali su 16. veljače 2017. godine na županijskoj Smotri LiDraNo u Dubrovniku, u Kazalištu Marina Držića. Marin Market, učenik sedmoga razreda, nastupio je u kategoriji Pojedinačni scenski nastupi te je kazivao pjesmu Ratka Zvrka, Tvoja staza. U kategoriji Literarni izraz predstavili su se sljedeći učenici s pjesmama: Petra Milovčić, Oči (6.r.), Ivan Daničić-Kačić, San (7.r.) i Nina Violić, Snježno jutro (7.r.). Ovogodišnji LiDraNo bio je posvećen 450-oj godišnjici smrti jednoga od najvećih hrvatskih književnika Marina Držića (1508. – 1567.). Kao i svake godine do sada, LiDraNo nas je naučio nečemu novomu. Biti kreativan, biti originalan, biti svoj - glavne su odrednice koje možemo usvojiti ne samo u području umjetnosti nego i u svakodnevnome životu.

Čestitke i pohvale svim sudionicima!

Damir Brkanac

Slike možete vidjeti na sljedećem linku.

objavio: Kristina Oremuš   datum: 28. 2. 2017.