IDEMO NA ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE I HRVATSKOGA JEZIKA

I ove godine na školskom Natjecanju iz geografije i hrvatskoga jezika u našoj školi ostvareni su visoki rezultati. Povjerenstvo iz geografije je na županijsko natjecanje pozvalo troje učenika iz naše škole, a iz hrvatskog jezika je pozvan učenik sedmog razreda.

Županijsko natjecanje iz geografije održat će se 23. veljače 2017. godine u Gimnaziji Dubrovnik.

Županijsko natjecanje iz hrvatskoga jezika održat će se 6. ožujka 2017. godine u OŠ Mokošica.

POZVANI UČENICI I NJIHOVI MENTORI IZ GEOGRAFIJE

ŠESTI RAZRED

1. Petra Milovčić                                     mentor: Stjepan Bačić

2. Letizia Grljušić                                   mentor: Stjepan Bačić

SEDMI RAZRED

1.  Ivan Daničić Kačić                                       mentor Tonći Butirić

POZVANI UČENIK I NJEGOV MENTOR IZ HRVATSKOG JEZIKA

SEDMI RAZRED

1.  Ivan Daničić Kačić                                       mentor Damir Brkanac

Uspješnim natjecateljima i njihovim mentorima čestitamo i želimo mnogo  uspjeha na županijskim natjecanjima!

objavio: Kristina Oremuš   datum: 21. 2. 2017.